REASÜRANS HİZMETLERİ

Biz Sizi Arayalım


    Dünya Çapında Reasürans Hizmeti

    Yalnız Türkiye değil Dünya çapındaki tüm sigorta şirketleri ile çalışmaya yetkisi olan şirketimiz, tüm müşterilerine daha kaliteli bir hizmet verebilmek için, yalnızca sigorta piyasalarının kalbi olan Londra ile sınırlı kalmadan alternatif piyasalarla da ortaklık ve bağlantılar kurmuştur. Bu sayede bilgi, teminat, fiyat konularında geniş imkanlara sahip olmuştur.

    Sigorta şirketlerinin, anlaşmalı reasürans kapasitesinin tükenmesi, ilgili riskin anlaşmalı reasürans kapsamında olmaması, trete dengesinin bozulmak istenmemesi veya reasürans politikalarını ilgilendiren herhangi bir nedenle ihtiyari reasürans kapasitesine ihtiyaç duymaları halinde Büyükkaya Brokerlik ihtiyaç duydukları hizmetleri sağlamaktadır. Büyükkaya Brokerliğin ihtiyari risk kabulünde uzmanlaşmış kadrosou risk kabul konusunda sigorta şirketileri için en uygun reasürör bağlantılarını kurar.

    Kurumsal müşterilerimizin dünya çapındaki Mühendislik, İnşaat, Havacılık, Politik Riskler, Ticari Alacak risklerine reasürans aşamasından poliçe aşamasına baştan uca hizmet sağlıyoruz. Tek bir noktadan Türkiye ve Dünya sigorta piyasalarına ulaşabilmek, en geniş teminatları un uygun fiyatlara sağlayabilme fırsatı yaratmaktadır. Bu hareket ve kontrol kabiliyeti ile istenilen sigorta şirketi ve/veya şirketlerini seçme özgürlüğü mümkün olmaktadır.